Nasıl Çalışırım?

Öncelikle buluşur, tanışır, sohbet ederiz. Soracağım bazı sorularla sizi daha yakından tanımaya çalışırım. Hedefinizi ve bütçenizi anlarım.
Daha sonra size özel renk ve vücut analizlerinizi yaparım.  Size en çok yakışacak renk yelpazesini çıkarır, vücudunuza uygun modelleri belirlerim.  Bu verileri göz önünde bulundurarak önce kendim bir ön çalışma yapar, mağazalarda size uygun olabilecek ürünleri belirlerim. Her şey hazır olduğunda sizinle çok keyifli bir alışveriş turuna çıkarız.

Yeni oluşturacağımız kombinlerde önemli olan kaliteli, çarpıcı ve stil sahibi bir görünüm elde etmektir ancak bunu her bütçe ile sağlayabiliriz. Giyim için çok büyük paralar harcanmasına karşıyımdır.

Yeni alışverişlerin yanı sıra, sizin var olan gardırobunuzu da beraber değerlendirir, elden geçirir, yeniden düzenleriz.

Sizi iyice tanıdıktan ve karşılıklı güveni sağladıktan sonra, vaktiniz olmadığında ben sizin için alışverişe çıkar size özel her tür kıyafet ve aksesuarı alır, sizi her tür duruma en iyi şekilde hazır hale getiririm.