Black Friday ve 11 Kasım İndirimlerinde Sütyen Alacaklara Önerilerİç giyim ürünlerinde fiyatların yüksekliğinden şikayetçi olanlar için, Kasım ayında gerçekleşecek Black Friday ve 11 Kasım indirimleri harika fırsatlar sunacak. Bekarlar günü olarak kutlanan 11 Kasım ve bu yıl 25 Kasım’da gerçekleşecek Black Friday özel indirimler sunmasıyla dikkat çekiyor.

İç giyimde özellikle sütyen modellerinde iyi fiyat teklifleri arayanlar için, iç giyimin öncü markası Suwen’de indirimli ve kampanyalı bulmak mümkün olacak. Peki sütyen satın alırken hangi modeli, hangi kumaş yapısını tercih etmelisiniz? İç giyim alışverişine çıkacaklar için önerilerimizi sunduk.

Destek Seviyesine Göre Sütyen Seçimi Nasıl Olmalı?

Sütyen satın alacaklar için en önemli konuların başında destek formu geliyor. Göğsün yapısına göre sütyenlerin destekli ya da yarı destekli olması fark yaratabilen bir durum. Black Friday döneminde sütyen alırken, göğüslerin formuna göre bir seçim yapacaklar için en çok öne çıkan modellerin başında destekli sütyenler geliyor. Push up olarak da adlandırılan bu model, göğüsleri dolgun ve hacimli gösteriyor. Yarı destekli sütyen modelleri göğüslerini daha dik bir hale getirmek isteyen kadınların diğer tercihi. Bu modellere ek olarak desteksiz sütyenler, hacim üzerinde herhangi bir etkisi olmayan, göğüsleri yuvarlak ve dik gösterecek form sunuyor.


Destekli (Push up) Sütyen Örneği:Kup ve Balen Yapısı Nasıl Olmalı?

Kadın sütyen modelleri içinde yardımcı materyallere göre değişebilen modeller de önemli. Gün boyu özgüvenli ve konforlu hissetmek adına sütyenin doğru stilde olması önem taşıyor. Genel olarak sabit askılı ve çıkarılabilir askılı sütyen modelleri en çok öne çıkan iki alternatif. Askı seçimine göre göğüslerin daha dik görünmesi söz konusu olabilir. Çıkarılabilir askılı modeller straplez sütyen olarak da biliniyor.

Göğüslerde iddialı bir form yakalamak isteyenler için kuplu ve kupsuz sütyen modelleri diğer bir

alternatif. Sütyen seçiminde kup kullanımı, göğüslerin ucunu gizleyen ve göğüslerin daha kusursuz görünmesini sağlayan seçenekler. Önceliği rahatlık olan kadınlar içinse kupsuz sütyenler tercih edilebilir. Göğüslerde destek formunu daha net bir şekilde hissetmek isteyenler için, balenli sütyenler tercih edilebilir. Kuplu, Bralet Sütyen Örneği:Pamuklu, mikrofiber ya da transparan gibi farklı kumaşlar barındıran, formuna göre ise toparlayıcı ya da minimizer, balkonet, büstiyer gibi alternatifler barındıran sütyen modelleri herkese hitap eden alternatifler barındırıyor. Sütyen fiyatlarını yüksek bulanlar için, Kasım ayındaki Black Friday ve 11 Kasım indirimleri, kampanyalı fiyattan sütyen almak için harika bir dönem. İndirimleri kaçırmamak için, iç giyimde en popüler adres olan Suwen’in online alışveriş sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Toparlayıcı Sütyen Örneği:

İz yapmayan Balkonet Sütyen Örneği:


Önceki Yazılar
Arşiv
Etiketler