top of page

HİKAYEM

Elif Bingöl, lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde önce Kimya, ardından Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümlerinde tamamladı. Üniversiteden sonra, iş hayatına önce tasarımcı olarak başladı, daha sonra çeşitli ajansların yaratıcı ekiplerinde dijital proje yöneticisi olarak devam etti. Uzun süre, Türkiye’nin önde gelen markalarının dijital projelerini yönetti.

 

İtalyan Bocconi Üniversitesi'nden Managing Fashion and Luxury Companies ve London College of Fashion’dan Styling sertifikalarını alarak freelance stylist olarak çalışmaya başladı. Bu süreçte moda ve styling ile ilgili birçok workshop’a katıldı, çeşitli yayınlar için moda yazıları yazdı.


2015 yılında, Kariyer Eğitim Kurumları’nda, moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu ile Koleksiyon Planlama ve Oluşturma eğitimlerine katıldı. Ardından kendi erkek giyim markası Tugla’yı kurdu. 2016 yılında Tugla ile ilk defilesini İzmir Moda Haftası’nın açılışında gerçekleştirdi.

 

Halen kişilere özel stil ve alışveriş danışmanlığı hizmeti vermekte, özel fotoğraf ve video çekimlerinde styling yapmakta, bireysel/kurumsal seminerler ve eğitimler vermektedir.


Uzmanlık alanları:

 

Kişiye özel renk analizi, vücut analizi

Kişiye özel imaj oluşturma

Gardırop düzenleme

Alışveriş danışmanlığı​

bana ulaşın

Haberlerinizi beklerim :)

05435862596

bottom of page